Erkeklerde Genital Gençleştirme Nedir? Nasıl Yapılır?
1 Ara, 2022 22:19 tarihinde eklendi

Erkeklerde Genital Gençleştirme Nedir? Nasıl Yapılır?

Erkeklerde Genital Gençleştirme Nedir? Nasıl Yapılır?

Erkek genital gençleştirme, penis, testis ve ilgili erkek iç organlarında genç işlevselliğin ve görünümün yeniden kazandırılmasıdır. Bu, cerrahi veya cerrahi olmayan tekniklerle yapılabilir. Cerrahi yöntem daha etkilidir ancak sadece uzmanlaşmış hastanelerde uygulanmaktadır. Hem erkekler hem de kadınlar cinsel organlarını gençleştirebilir. Gençleştirme, çoğunlukla hastalık veya yaralanma nedeniyle genital yaralanmalar yaşayan kişiler tarafından aranır. Aynı zamanda cinsel performansını ve görünümünü iyileştirmek isteyen erkeklere de yapılabilir.

Genital Gençleştirme Kimler İçin Uygundur?

İlk olarak hem erkek hem de kadın cinsel organlarını gençleştirebilir. İkincisi, bu, hücresel kalıntıları ve kanı serbest bırakmak için küçük kutanöz insizyonlar yapılarak yapılır. Son olarak, bu daha hızlı iyileşmeye ve penise ve diğer erkek kısımlarına daha iyi kan akışına yol açar. Erkek genital gençleştirmenin farklı yolları olsa da başarı oranı yüksek ve yan etkileri minimaldir. Erkek genital gençleştirmenin ayırt edici özelliklerinden biri, ameliyatın bebeklerin yanı sıra minimal gelişim sorunları olan yetişkinlere de uygulanabilmesidir.

Daha önce de belirtildiği gibi, esas olarak genital yaralanma veya hastalık geçirmiş erkeklere yapılır. Örneğin penisi etkileyen kanserli kanserler, penis gençleştirme yoluyla tedavi edilebilir. Ek olarak, diyabetik ülserler, ciddi yanık mağdurları için rekonstrüktif cerrahinin yanı sıra penis gençleştirme ile tedavi edilebilir. Ek olarak, şiddetli topuk mahmuzlarından (kalkaneal bursit) muzdarip olanlar için penis amputasyonu ayakkabılara aşırı sürtünmeye neden olan ağrılı bir durum. Bu örnekler, erkek genital gençleştirmenin gerçek tıbbi koşullara sahip kişilere nasıl yardımcı olabileceğini göstermektedir.

Erkek genital gençleştirme, farklı tıbbi koşullara ve yaralanmalara sahip kişilerin daha fazla fiziksel ve cinsel tatmin elde etmelerine yardımcı olmada başarılı bir prosedür olduğunu kanıtlamıştır. Bu nedenle, özellikle kasık bölgesinde yaşlanma belirtileri olan 30 yaşın üzerinde olan kişilerin bu prosedürü araması alışılmadık bir durum değildir. Testosteron seviyelerini tekrar artırmak için prosedürler gerçekleştirildikten sonra sonuçlar yadsınamaz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *