31 Eki, 2021 13:06 tarihinde eklendi

G Noktası Nerededir?

G Noktası Nerededir?

Kadınların zevk aldıkları noktaları bulmak cinsellikten daha zevk almalarını sağlar. İşte bu maksat ile sözedilen G noktası nedir ve nerededir konusu oldukça önemlidir. G noktası kadınların cinsel organlarının en duyarlı olan bölgesidir. Kadınlarda G noktası erkeklerdeki penisin başı gibi en hassas bölgedir. G noktasında sinir dokuları daha yoğundur.

G noktası her kadında farklı bölgede olabilir.Bazen vajinanın girişinin biraz ötesinde, bazen de vajina çeperinden içeride olabilir. G noktasını burkmak için vajina duvarını parmağınız ile yoklayın. G noktasının elinize farklı geldiğini hissedeceksiniz. G noktasına dokunduğunuzda idrarınız yok iken idrar yapma isteği hissedersiniz. G noktasını bulduğunuzda cinsel ilişki süreci daha keyifli bir hal alacaktır.

Cinsel ilişkiye girmeden önce ön sevişme ve kadınların G noktasının uyarılması kadının çok daha fazla haz almasına neden olacak ve cinsel ilişkinin hem çok rahat hemde çok zevkli geçmesini sağlayacaktır. Eşiniz bu sevişme sonrasında çok mutlu olacak ve bir sonraki sevişmenizi iple çekecektir. Kadınlar için orgazm çok önemlidir. Erkeklerin orgazm olmalarında zaten fazla sorun yoktur. Ancak kadının cinsel ilişkiden daha çok zevk alması için G noktası uyarılması ve orgazm çok önemlidir.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *