Geç Gelmek için Yapılması Gerekenler
17 Kas, 2021 19:05 tarihinde eklendi

Geç Gelmek için Yapılması Gerekenler

Geç Gelmek için Yapılması Gerekenler

Erken boşalma, erkekler için oldukça ciddi problemler arasında yer alsa da bu sorunların üstesinden gelmek adına farklı çözümlere başvurulabilir. Geç gelmek için yapılması gerekenler başlığı altında toplanan tüm yöntemleri siz de kullanarak daha sağlıklı bir cinsel yaşama kapı aralayabilirsiniz. Peki, geç gelmek için neler yapılması gerekmektedir?

Erkeklerde boşalma hissi önceden belirtilerle ortaya çıkar ve boşalma öncesinde bunu önlemek için belirli bir zaman vardır. Bu kapsamda aşağıdaki yöntemleri kullanarak geç gelme refleksini tetiklemek mümkündür.

Testisleri Boğumlama Yöntemi

Erkeklerin boşalması esnasında testislerin yukarı doğru hareketlenmesi ve meninin dışarı salınması durumu gerçekleşir. Erken boşalacağını hisseden erkeklerin bu durumdan kurtulmak adına yukarı doğru çıkan testisleri kavrayarak boğumlaması gerekir. Penetrasyona ara vererek yapılması gereken bu hareket sayesinde boşalma hissi kaybolur.

Testisleri boğumlama yöntemini sık sık uygulamak erken boşalma problemine yönelik başarılı bir çözüm olarak kabul edilmektedir. 

Damak İtme Yöntemi

Erkekler için erken boşalma probleminin üstesinden gelmek adına tercih edilebilecek bir başka yöntem de damak ve dil ile gerçekleştirilir. Cinsel birliktelik esnasında erkeğin boşalacağını hissettiği anda diliyle damağını yukarı doğru itmesi gerekir. Bu yöntemi kullanarak boşalma hissinin kaybolması muhtemeldir. Çok etkili bir yöntem olarak bilinen damak itme seçeneğini siz de deneyebilirsiniz.

Dikkat Dağıtma Yöntemi

Cinsel birliktelik esnasında fiziksel uyarıcılar boşalmayı tetiklese de düşüncelerin de boşalmayı oldukça etkilediği kabul edilmektedir. Bu nedenle de erken boşalmanın önüne geçmek adına dikkat dağıtacak şeyler düşünmek gerekir. Örneğin cinsel ilişki esnasında 4 işlem yapmak ya da farklı bir şey düşünmek erken boşalmayı önler.

Penis Yüzüğü Yöntemi

Teknolojik gelişmelerle birlikte geleneksel yöntemlerin yanı sıra bazı yenilikçi çözümler de erken boşalmaya yönelik başarılı alternatifler sağlar. Bu kapsamda Penis Yüzüğü olarak bilinen yöntemle de erken boşalma probleminden kurtulmak mümkündür. Kan akışının kontrol edilmesi sayesinde erken boşalma hissi ortadan kalkar. Böylelikle cinsel yaşam daha dengeli olur.

Tüm bu yöntemleri deneyerek kusursuz bir cinsel yaşama kapı aralayabilirsiniz. Sizin için en ideal çözümü bulmanın tam zamanı!

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *