Kadınlarda Cinsellik Ve Genital Estetiğin Önemi
25 Kas, 2022 22:14 tarihinde eklendi

Kadınlarda Cinsellik Ve Genital Estetiğin Önemi

Kadınlarda Cinsellik Ve Genital Estetiğin Önemi

Kadınlar sürekli olarak cinsel organlarının görünümüyle yargılanır. Sağlıklı kadın cinsel organlarının yanı sıra temiz bir vajina ve klitorise sahip olmalıdırlar. Çekici olmayan bir cinsel organa sahip olmak, kadınların cinsel ayrımcılığa maruz kalmasına neden olabilir. Çekici olmayan cinsel organları olan kadınlar da cinsel partner bulmayı daha zor buluyor. Aynı zamanda, çekici olmayan erkekler, çekici olmayan kadınlara göre daha az ayrımcılığa maruz kalıyor. Bütün bunlar gülünç çünkü kadınlar ve erkekler aynı genital estetiğe sahipler.

Cinsel organları uygun olmayan kadınlar daha fazla cinsel ayrımcılığa maruz kalıyor. Örneğin, Beyoncé’nin çekici olmayan bir labia minorası var. Estetik ameliyatla vücudunu değiştirse bile her zaman çekici olmayan bir cinsel organı olacaktır. Madonna dudaklarının ve Beyoncé kıvrımlarının artık erkekleri heyecanlandırmadığını anlıyor. Bununla birlikte, erkekleri memnun etmek için vücudunu değiştirmeye hala isteksizdir. Vücudunu değiştirmenin onu hayatta daha mutlu edeceğini biliyor. Bununla birlikte, geçmişteki cinsel taciz ve şiddet nedeniyle vücudunu değiştirmeye hala isteksizdir.

Kadınlar, estetik açıdan hoş cinsel organları olan yeterli cinsel partner bulmayı çok zor bulmaktadır. Çekici olmayan cinsel organları olan erkekler, erkeksi görünümleri nedeniyle cinsel partnerleri kolayca çekebilirler. Bununla birlikte, çekici olmayan cinsel organları olan kadınlar genellikle düzgün bir eş bulmakta zorlanırlar. Çoğu erkek, klitorisi olmayan bir kadınla seks yapmaya isteklidir. Ama çekici olmayan bir vajinaya sahip bir kadınla değil. Çekici olmayan bir vajinaya sahip kadınlar genellikle seks bulmakta sorun yaşamazlar; onlar sadece çok istekli katılımcılar değiller.

Kadınlar, cinsel zarar ve şiddet söz konusu olduğunda çok daha kötü durumdalar. Fiziksel ve cinsel şiddet vakalarının çoğu çekici olmayan insanları hedef alır. Hem erkekler hem de kadınlar, toplumumuzda zayıf ve savunmasız olanları hedef almakta hızlıdır. Çekici olmayan bir kişi daha az dikkat çeker ve kendisini bir saldırgana karşı nasıl savunacağını asla bilemez. Bu yüzden insanlar çirkin insanları hedef alırlar. Çünkü yakalanmayacaklarını ve bir saldırıdan asla kurtulamayacaklarını bilirler.

Kadınlar cinsel organlarının görünümü hakkında bu kadar endişelenmeyi bırakmalıdır. Görünüşleri olmadığı sürece çirkin insanlara karşı cinsel ayrımcılığa veya şiddete yol açar. Çekici olmayan cinsel organları olan kadınlar, erkeklerin onları yeterince çekici bulduğunu anlıyor. Plastik cerrahi veya münakaşa olmadan. Ek olarak, estetik açıdan hoş bir cinsel organı olan kadınla hem gey hem de heteroseksüel topluluklarda uygun eş bulmayı çok daha kolay bulmaktadır.

Toplum, güzel ya da çirkin tüm insanların cinsel organları olduğunu anlayana kadar, yatak odası/yatak başı tarzında oda/banyo/duş alanında herkes aynı miktarda tehlikeyle karşı karşıyadır. Kadınların bu alanlardaki görünüşlerini kişisel durumlar dışında her iki şekilde de değiştirmeleri için hiçbir neden yoktur. Tercih veya hijyen amaçları, her iki durumda da birinin seçimi olmak için ayrımcılığa uğramaması gereken bir şeydir, bu yüzden herkesin kendilerini, istedikleri şekilde kendilerini nasıl sundukları konusunda ifade edebilmelerine saygı duyalım.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *